Блог

Реставрація ванн у Львові

Реставрація ванн у Львові – послуга, що дозволяє обновити покриття старої чавунної або сталевої ванни в домашніх умовах. Ремонт ванни акрилом можна зробити своїми руками або замовити послугу майстра по реставрації ванн. Така послуга необхідна для ванни із пошкодженою емаллю. Відколи емалі, тріщини, стерта емаль, іржа та інші пошкодження легко усуваються завдяки рідкому акрилу для ванн.

Реставрація ванн виконується трьома методами:

 1. Наливна ванна акрилом
 2. Акрилова вставка в ванну
 3. Емалювання ванни

Наливна ванна рідким акрилом

Всі методи реставрації ванн мають свої плюси та мінуси. У свій час кожна технологія реставрації ванни була по-своєму хороша. Акрилова вставка в ванну була хорошим способом відновити стару ванну. Та з появою наливного акрилу інші методи відійшли на другий план. Наливний акрил по якості та експлуатаційним характеристикам набагато вигідніший, ніж емалювання та ванна в ванну.

Послуга Ціна
Реставрація ванни разміром 1,7 м. від 2200 грн
Реставрація ванни разміром 1,5 м. від 2300 грн
Реставрація ванни разміром 1,7 м. від 2400 грн
Реставрація душових піддонів і акрилових ванн Договірна

* - Ціна актуальна на 01.02.2019 Ціну уточнюйте по телефону.

 • Телефон: +38 (099) 18-60-742, +38 (067) 101-83-36

Компанія Пластол Львів надає послуги по реставрації ванн у:

 • Львові
 • Дрогобичі
 • Яворові
 • Самборі
 • Трускавці
 • Бориславі

Також наша компанія співпрацює з майстрами, які займаються реставрацією ванн в Дніпрі. У нас Ви можете замовити реставрацію ванни в будь-якому місті України, і наші компаньйони виконають замовлення.

Фото відреставрованих ванн ми представляємо в портфоліо на сайті https://plastall.lviv.ua, де кожен може побачити, як виглядають ванни до і після реставрації. Чим гірший вигляд має ванна, тим вражаючим є результат.

Наші майстри виконували реставрацію ванн в таких містах:

 • Трускавець, вул. Помірецька, 9
 • Львів, вул. Валова, 16
 • Дрогобичі, вул. Гончарна, 32
 • Моршині, вул. Степана Бандери, 5

Це всього декілька робіт, які ми представили, виставляти всі виконані нами роботи немає можливості. Та деякі з них ми публікуємо на сайті, щоб кожен зміг оцінити результат.

Реставрация ванн акрилом у Львові

Реставрація ванн у Львові виконується рідким акрилом Plastall. Цей матеріал для реставрації ванн є одним з кращих. Пластол часто замовляють люди, які хочуть виконати ремонт ванни своїми руками. Оскільки технологія реставрації ванни акрилом досить проста, то не має сенсу переплачувати за звичайну малярну роботу. Купити акрил Пластол можна у Львові та області через службу доставки Нова Пошта. Замовлення оформляється по телефону.

Матеріали для реставрації ванн Plastall

Матеріал Ціна
Plastall Classic (полімеризація 36 годин) від 1250 грн
Plastall (полімеризація 36 годин) від 1000 грн
Plastall Super (полімеризація 16 годин) від 1250 грн
Plastall 24 (полімеризація 24 години) від 1150 грн