Блог

Реставрація ванн у Тернополі

Усі ми чогось прагнемо. Маленькі перемоги кожного дня підвищують самооцінку та віру в краще. Але коли це краще вже довгенько не наступає, то треба діяти. Можливо, це ми самі не хочемо змінювати своє життя? Озирніться навкруги, подивіться на своє відображення у дзеркалі, подобається? А тепер на свою ванну…

Можливо, Вас здивує, але ванна – це віддзеркалення нашого внутрішнього світу, а може, просто наш внутрішній світ віддзеркалює ванну? І не завжди та ванна з ідеальною поверхньою, без кривих потьоків від вапняної води та плямок іржі. Що ж робити? Не кожному по кишені новенька глянцева купальня. Але хто шукає, той знаходить! І ми знайшли недороге, але доступне рішення для усіх, хто хоче змінити свою ванну або просто привести її до ладу.

Україна, зустрічай ідеальний матеріал за якістю та за ціною – акрил PlastAll.
Це унікальний матеріал для реставрування внутрішньої поверхні сантехніки – при чому PlastAll однаково успішно використовується як на чавунних так і на сталевих та акрилових поверхнях.

Реставрація ванн у Тернополі акрилом PlastAll стала доступнішою, завдяки тому, що ми купуємо матеріал без посередників на заводі – виробнику у Словенії, який працює для всесвітньо відомого бренду Pabrec.D.O.O.

Яка вартість цієї послуги

Питання ціни – завжди буде найактуальнішим, і це не дивно – усі ми прагнемо заощадити.
Але при виборі послуг з реставрації ванн, треба бути обережним. Адже в ціну послуги входить ціна за виконання послуги та вартість самого матеріалу – акрилу. І якщо раптом Ви знайдете такі ж самі ціни, або нижче – будьте дуже обережні. Такої низької ціни як у нас на акрил PlastAll не може бути більш ні в кого з наших конкурентів!

Якщо Вам пропонують іншу марку – ми з впевненістю завіряємо, що це матеріал набагато нижчого класу, за часту виготовлений на основі небезпечних для життя людини розчинників. Ви дізнаєтесь про них тільки тоді – коли після реставрації таким матеріалом в вашій ванні оселиться їдкий потворний запах.

На щастя, ми користуємося тільки найкращим акрилом Європи – акрилом PlastAll.
Емалювання ванни рідким акрилом коштуватиме (при стандартних розмірах ванни) від 900 гривень. Цей вид реставрування оновить сантехніку на кілька років – вона стане білосніжною з гладенькою поверхнею, а ми подаруємо вам цілий рік гарантії на цей вид покриття. Майже вдвічі дорожча, від 1500 гривень, – але в рази довговічніша, послуга наливна ванна. Цей метод реставрації доводить – що із старого можна зробити нове!

Краще раз побачити, ніж сто разів почути! Ми згодні з народною мудрістю, а тому розмістили в фотогалереї на нашому сайті remontuk.com близько 2000 фото звітів!

Наливна ванна своїмии руками

Нове акрилове покриття надасть Вам змогу в повній мірі насолодитися давно забутим відчуттям – коли ти пірнаєш у новеньку, гладеньку, біленьку ванну! Що там скромничати, з акрилом PlastAll в Вашій ванні може оселитися Ваш найулюбленіший колір. Ми відтворимо Ваші найсміливіші фантазії. Відновлення покриття ванни завжди коштує врази дешевше, ніж нова сантехніка такого ж розміру. Але високий клас матеріалу дозволить вам без особливих труднощів доглядати за вашим власним шедевром.

Наші майстри працюють:

  • у Почаєві.
  • Борщєві.
  • Бережанах.
  • Теребовлі.
  • Збаражі.

Ви заощадити кошти, які зможете витратити на ремонт чи просто на близьких людей. А задоволення від наливної ванни з акрилу PlastAll не покине Вас 12-15 років, з яких на перші 5 ми надамо гарантію! Покриття ванни буде амортизувати при випадкових ударах – воно не потріскається і не втрачатиме форми. Білий колір навіть через 10 років не набуде жовтого відтінку, а усі інші кольори залишаться такими ж яскравим, як і в перший день після реставрації.

Ми тримаємо свою справу на фундаменті з чесності, порядності, якості та професіоналізму. Завітайте на наш сайт Відновлення ванн у домашніх умовах та дозвольте своїй ванні маленьку розкіш – дарувати Вам радість кожного дня!

* - Ціна актуальна на 01.04.2017. Ціну уточнюйте по телефону +38 (095) 12-99-778

Послуга Ціна
Реставрація ванни разміром 1,7 м. від 1600 грн
Реставрація ванни разміром 1,5 м. від 1700 грн
Реставрація ванни разміром 1,7 м. від 1800 грн
Реставрація душових піддонів і акрилових ванн Договірна