Блог

Реставрація ванн Луцьк

Не кожен з нас наважиться з легким серцем на купівлю нової ванни, коли стара ще функціонує. Та це зрозуміло, надмірні витрати витримає не кожний бюджет. На щастя, вже кілька років усім українцям та жителям нашого регіону доступна реставрація ванн Луцьк. Ми вже кілька років успішно працюємо у цій галузі, і більше 3000 відреставрованих ванн по всій Україні – найпереконливіший аргумент у нашу користь.

Чому серед багатьох слід обрати нас? Відповідь проста: наш колектив складається виключно із фахівців у своїй галузі, ми впровадили прозоре ціноутворення, ви точно знаєте, за що саме платите, і ще точніше – що ані гривні не переплачуєте. А головне – вже кілька років ми працюємо виключно з сучасним і якісним матеріалом для реставрації ванн – акрилом PlastAll, який виготовляється на заводі в Тольятті, який працює для відомого європейського бренду Pabrec.D.O.O.

Акрил для ванн PlastAll

Акрил PlastAll – це ідеальний матеріал для реставрування ванни. Він абсолютно безпечний, без отруйних розчинників у своєму складі. Акрил PlastAll однаково гарно вилядає на поверхнях з акрилу, сталі та чавуну. Ідеальна глянцева поверхня без жодного недоліка – ось результат, який отримують наші клієнти. Ми контролюємо наші ціни, щоб вони залишалися найдоступнішими. Та співпрацюємо тільки з майстрами своєї справи, які люблять свою роботу.

Реставрація ванн Луцьк ціна. Саме ми зробили дорогий акрил PlastAll доступним навіть для пересічного громадянина. Завдяки виключно оптовим закупкам акрилу PlastAll на заводі виробника. Наші послуги по кишені усім, навіть пенсіонерам та студентам!

Переконайтеся в цьому самі, рідкий акрил буде коштувати лише від 1000 гривень. Зробивши емалювання ванни рідким акрилом PlastAll, замість занедбаної шорсткої поверхні Ви отримаєте гладеньку, біленьку та блискучу, при цьому заощадите гроші. Реставрація ванни своїми руками не така вже й складна справа.

Наливна ванна з акрилу PlastAll не тільку усуне потребу у надмірних витратах на купівлю багатьох миючих засобів, але усуне потрбу в купівлі нової ванни! Навіть якщо ви мріяли саме про нову ванну, після обробки старої поверхні ванни акрилом PlastAll ви погодетесь, що реставрувати ванну – це дешевше, але краще, ніж купівля. Бо коштує така послуга від 1600 гривень.

Реставрація ванн Луцьк фото. Ми не приховуємо наші роботи від вас. Фото відреставрованих ванн цілодобово доступні в нашій фотогалереї на нашому сайті.

Реставрація ванн акрилом, ціна

Наливна ванна Луцьк. Поняття "не вистачило коштів на нову ванну" більше не існує! Яка б не була за формою і розмірами ваша стара ванна, перетворити її на наливну ванну з акрилу високого класу PlastAll з нами завжди як мінімум удвічі дешевше, ніж купувати нову ванну з акрилу набагато нижчого класу, ніж акрил PlastAll.

За порівняно невеликі кошти ви отримаєте результат, до якого потрібно приготуватися. Бо спочатку багатьом нащим замовникам не віриться, що стара шорстка сіро-іржаво-жовта ванна може за декілька годин перетворитися на новеньку акрилову купальню неймовірної краси! А як же інакше, ми вкладаємо максимум зусилль, щоб ви, наші клієнти, відчували, що ми поважаємо і цінуємо кожного з вас. Наш досвід доводить, що при елемантарному піклуванні за акриловою поверїхньою вашої ванни, ви зможете насолоджуватися нею без додаткових реставруваннь до 15 і більше років.

Послуга Ціна
Реставрація ванни розміром 1,7 м. від 1600 грн
Реставрація ванни розміром 1,5 м. від 1700 грн
Реставрація ванни розміром 1,7 м. від 1800 грн
Реставрація душових піддонів і акрилових ванн Договірна

* - Ціна актуальна на 01.02.2017. Ціну уточнюйте по телефону.

Замовити реставрацію ванн в Луцьку, Ковелі, Нововолинську, Володимирі-Волинському, Горохові, Ківерцях можна по телефону або на сайті https://bathtime.com.ua.

  • Телефон:+38 (073) 000-92-21, +38 095-41-67-444